تاریخ بودجه 96 استفاده مقام معظم رهبری

تاریخ: بودجه 96 استفاده مقام معظم رهبری اخبار سیاسی و اجتماعی

پاسخ ترامپ به انتقادها در پی خبر تبریک به پوتین

ترامپ که از سوی دیگران در پی خبر تبریک خود به ولادیمیر پوتین مورد انتقاد قرار گرفته بود، از این اقدام خود دفاع کرد. پاسخ ترامپ به انتقادها ..

ادامه مطلب

کل کل ناهاری بوریس جانسون با وزیر خارجه فرانسه!

طبق گزارشات بوریس جانسون سفر به فرانسه جهت دیدار با ژان ایو لودریان را به بهانه “مشغله زیاد دو وزیر” لغو کرده هست. به گفته منابع، وزیر خارجه فرانسه پ..

ادامه مطلب

حقایق کارزار انتخاباتی ترامپ فاش شد/ آیا کاخ سفید به لرزه می افتد؟ ، نیویورک تایمز

نیویورک تایمز نوشت: با حقایق مفتضحانه ای که با بازداشت مدیر تیم انتخاباتی مدیر جمهوری ترامپ در اوج مبارزات انتخاباتی وی و یکی از دستیارانش، از کارزار انتخا..

ادامه مطلب

روسیه قطعنامه تحقیق راجع به حملات شیمیایی در سوریه را وتو کرد

روسیه قطعنامه شورای امنیت در خصوص تحقیق اعضای این شرکت در مورد حملات شیمیایی در سوریه را وتو کرد.  روسیه قطعنامه تحقیق راجع به حملات شیمیای..

ادامه مطلب

بیش از نیمی از جمهوریخواهان با تعویق انتخابات 2020 امریکا موافق هستند

نشریه واشنگتن پست نوشته است بیش از 50 درصد از جمهوریخواهان در یک نظر سنجی گفته اند جهت اطمینان از قانونی بودن رای گیری های انتخاباتی، در صورتی که ترامپ چ..

ادامه مطلب

تماسهای نزدیکان «محمد بن سلمان» با مقامات رژیم صهیونیستی

یک تحلیلگر صهیونیست از تماس های نزدیکان ولی عهد عربستان با مسئولان رژیم صهیونیستی جهت حل و فصل بحران مسجد الاقصی خبر داد. تماسهای نزدیکان ..

ادامه مطلب

آلمان از اروپا خواست که مقدمات مذاکرات اتحادیه گمرکی با ترکیه را به تعلیق درآورد

دولت آلمان از کمیسیون اروپا خواست که مقدمات مذاکرات با ترکیه راجع به مدرن سازی اتحادیه گمرکی ترکیه – اتحادیه اروپا را به تعلیق درآورد. آلمان..

ادامه مطلب