تاریخ بودجه 96 استفاده مقام معظم رهبری

تاریخ: بودجه 96 استفاده مقام معظم رهبری اخبار سیاسی و اجتماعی

بازار ارز روند کاهشی دارد ، روز آرام بازار طلا و سکه

در بازار معاملات امروز تهران، قیمت طلا ،سکه و یورو زیاد کردن و شاخص بورس و سایر ارزها روند کاهشی داشت.  روز آرام بازار طلا و سکه/ بازار ..

ادامه مطلب

گزارش مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی از سانحه سانچی

علت دقیق تصادم بین نفتکش سانچی و کشتی سی.اف. کریستال با بازکردن و بررسی اطلاعات جعبه سیاه کشتی ها مشخص می شود. ولی دو سناریو اختلال در سیستم ناوبری و ر..

ادامه مطلب

زیاد کردن قیمت مسکن تحرک ادامه حیات است

یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: با سیاست‌های انبساطی دولت دوازدهم و کم شدن قیمت سود بانکی به ۱۵ درصد، زیاد کردن قیمت مسکن قابل پیش‌بینی بود ولی رشد قیمت شدید ن..

ادامه مطلب

زير ٧٠٠ هزار تومان شرط یارانه نقدی

به گفته معاون پژوهش های اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، درحال حاضر ٧٥ میلیون نفر یارانه می گیرند که این رقم باید به ٤٠ میلیون نفر برسد. روش های از ..

ادامه مطلب

مردم با پول یارانه‌ها چه می‌کنند؟

با یارانه 45 هزار و 500 تومانی دریافتی چه می کنید؟ این سوالی است که در چهار گوشه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و بعضی شهرهای کشور عزیزمان ایران با بعضی از دری..

ادامه مطلب

تحقیق و تفحص از بانک مرکزی کلید خورد

طرح تحقیق وتفحص از بانک مرکزی با امضای شش نماینده مجلس شورای اسلامی در حالی کلید خورد که پیش از این نمایندگان مختلفی در مجلس راجع به تحقیق وتفحص از بانک م..

ادامه مطلب

14 آذر لایحه بودجه سال97 تقدیم مجلس می‌شود / نوبخت

سخنگوی دولت از ویژگی‌های بودجه سال 97 خبر داد و گفت: 14 آذر لایحه بودجه سال97 تقدیم مجلس می‌شود.  نوبخت: 14 آذر لایحه بودجه سال97 تقدیم ..

ادامه مطلب

ارائه دو میلیون کارت ۵ میلیونی ، جزئیات طرح کارت خرید کالای ایرانی

به گزارش ایسنا، پرونده طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در حالی سال گذشته بسته شد که نه تنها انتقادات عدیده ای به آن وارد شد بلکه دو مجموعه وزارت صنع..

ادامه مطلب